Post zdjęcie 1

Ruszyła nasza nowa strona STILARIUM.PL!

Miło nam Państwa poinformować, że właśnie została uruchomiona nasza nowa strona internetowa STILARIM.PL Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą urządzeń na place zabaw. Produkty zostały podzielone na wiele kategorii, które różnią się między sobą rodzajem zabawek, jak i funkcjonalnością. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Więcej
Post zdjęcie 1

Wyjątkowy plac zabaw

W naszej ofercie zabawek na plac zabaw STILARIUM mogą Państwo znaleźć serię FABRYKA WODY. To wyjątkowa seria zabawek, która wyróżnia się oryginalnością urządzeń, jak i jest wyjątkowo lubiana przez najmłodsze dzieci. To seria zabawek, która wykorzystuje wodę zamiast piasku, która umożliwia zabawę w poszukiwanie skarbu ukrytego pod powierzchnią wody, która  sprawi, że żadne dziecko nie będzie się nudziło.

Więcej
Post zdjęcie 1

Place zabaw wspierają małą i dużą motorykę

Jak ważny dla prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego oraz emocjonalnego dzieci jest ruch nie trzeba nikogo przekonywać. Mała i duża motoryka współgra i jest współzależna względem siebie. Motoryka duża to sprawność całego ciała inaczej zwana aktywnością ruchową takie jak bieganie, pływanie, skakanie, pokonywanie przeszkód, zabawy oraz koordynacja wzrokowo- ruchowa. 

Więcej

Dane Kontaktowe

INTER SYSTEM Sp. K.

ul. T. Zana 6

71-161 Szczecin

Dział handlowy:

+48 91 422 33 99

Dział marketingu:

+48 91 506 50 42

Dział logistyki:

+48 91 506 50 43

Dni/Godzniy pracy:

Pn - Pt / 8:00 - 16:00

Napisz Do Nas

Pola oznaczone * są wymagane

 

mockup_data
mockup_data
mockup_data