Post zdjęcie 1

Place zabaw wspierają małą i dużą motorykę

Jak ważny dla prawidłowego rozwoju fizycznego, psychicznego oraz emocjonalnego dzieci jest ruch nie trzeba nikogo przekonywać. Mała i duża motoryka współgra i jest współzależna względem siebie. Motoryka duża to sprawność całego ciała inaczej zwana aktywnością ruchową takie jak bieganie, pływanie, skakanie, pokonywanie przeszkód, zabawy oraz koordynacja wzrokowo- ruchowa. Motoryka mała to sprawność dłoni i palców, które wymagają większej wprawy, dokładności ? mało osób ma nadal świadomość jak ważna dla rozwoju prawidłowej mowy jest motoryka mała.

Koordynacja, wytrzymałość, równowaga, siła, szybkość oraz szybkość reakcji to cechy, które są stale rozwijane i udoskonalane przez dzieci każdego dnia poprzez szereg codziennych czynności takich jak zabawa, ubieranie się, jedzenie, malowanie oraz bieganie.

Zestawy kombi to propozycja zabaw dla młodszych dzieci, które cały czas są w ruchu niezależnie od pogody i warunków atmosferycznych.

Każde z urządzeń na placu zbaw wspiera różne sprawności przez co współdziałają na ogólny rozwój ruchowy tak potrzebny w przyszłości.

Drabinka, zjeżdżalnia, liczydło, rura i platforma stanowią bazę do zabawy jednocześnie stanowią przeszkodę do pokonania, miejsce spotkań z kolegami oraz kreator pomysłów.


Dane Kontaktowe

INTER SYSTEM Sp. K.

ul. T. Zana 6

71-161 Szczecin

Dział handlowy:

+48 91 422 33 99

Dział marketingu:

+48 91 506 50 42

Dział logistyki:

+48 91 506 50 43

Dni/Godzniy pracy:

Pn - Pt / 8:00 - 16:00

Napisz Do Nas

Pola oznaczone * są wymagane

 

mockup_data
mockup_data
mockup_data